Obóz zimowy 2024

Regulamin Obozu Zimowego 2024 [pobierz]

Karta Kwalifikacyjna Uczestnika Obozu Zimowego 2024 [pobierz]

 

 

Tegoroczny zimowy obóz taneczno-filmowy dla uczestników programu ACPA International odbędzie się w miejscowości Piękna Góra położonej nad jeziorem Tajty (nieopodal kurortu wypoczynkowego Giżycko).  

Obóz zostanie zrealizowany w Ośrodku Wypoczynkowym „Gwarek” dysponującym nieprzeciętnymi warunkami oraz bogatym, wyselekcjonowanym menu, przygotowanym specjalnie dla sportowców przez szefową kuchni. Ośrodek posiada także 9 sal tanecznych – wyposażonych w lustra, podłogi baletowe oraz parkiet. 

Aby zobaczyć ośrodek, w którym będziemy mieszkać, polecamy zajrzeć tutaj: 

 

https://www.facebook.com/KlubSportowyAdAstra/videos/4992096260902208

 

Kadra obozu:

To przede wszystkim trenerzy Klubu Sportowego Ad Astra i Akademii Sztuk Scenicznych Acpa International, a także absolwenci polskich i zagranicznych uczelni, pedagodzy, choreografowie, krytycy teatru i tańca oraz zaproszeni goście z zagranicy – między innymi z Japonii czy Włoch. Podczas obozu będą z nami także operatorzy, reżyserzy i fotograf,  którzy otworzą przed uczestnikami szerokie spectrum wiedzy i umiejętności związanych z wiedzą filmową.

 

Dodatkowy program taneczno-filmowy:

Oprócz regularnych treningów i warsztatów tanecznych, uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w oryginalnym projekcie, którego celem podczas zimowej edycji International Dance Camp będzie stworzenie unikatowej pracy artystycznej, w której taniec staje się integralną częścią kompozycji filmowej. Tym razem, poprzez zręczne połączenie choreografii, ekspresji ruchu i kompozycji obrazu, uczestnicy wykorzystując technologie filmowe, będą uczyli się przenoszenia swoich umiejętności tanecznych na ekran. Celem twórczości naszych uczniów będzie nie tylko rozwinięcie umiejętności artystycznych, ale także nauka współpracy, kreatywnego myślenia i budowania inspirujących połączeń między różnymi formami sztuki. Synergia taneczno-filmowa, otwierając drzwi nieograniczonych możliwości wyrażania siebie, pozwoli uczestnikom na samookreślenie, jak również stworzenie wyjątkowych projektów filmowych. Doświadczeni pedagodzy zapraszając uczestników do świata filmowego rzemiosła, zdradzą jak przenieść energię tańca na ekran, jak stosować ujęcia, światło i kadr, który podkreśli jakość i ekspresję ruchu. Projekty zostaną zwieńczone nagraniem video zrealizowanym przez każdą grupę.

 

Atrakcje:

Dla naszych podopiecznych planujemy również wieczór filmowy, analizę filmu, zajęcia „open mind” czyli oddychanie relaksacyjne. Jak co roku, przewidujemy także konkurs na kreatywność, podczas którego uczniowie będą mieli okazję wcielić się w bohatera lub bohaterkę z wybranego filmu.

 

Zakwaterowanie:

Uczestnicy obozu zakwaterowani będą w Ośrodku Wypoczynkowym Gwarek, położonym w malowniczej miejscowości Piękna Góra, oddalonej o 3 km od Giżycka - żeglarskiej stolicy Polski. Sąsiedztwo lasu i plaży z widokiem na jezioro Tajty tworzą niepowtarzalną atmosferę tego miejsca. Do dyspozycji uczestników obozu przeznaczone będą pokoje 4-5 osobowe z łazienkami, znajdujące się w świeżo wyremontowanym budynku. Obiekt jest ogrodzony i strzeżony, co czyni go przyjaznym i bezpiecznym. 

 

Wyżywienie:

Podczas obozu zapewnione będą 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek w formie owocu lub jogurtu, kolacja). Wychodząc naprzeciw specjalnym potrzebom żywieniowym uczestników obozu, istnieje możliwość dostosowania menu do zdrowotnych wymagań dietetycznych. Restauracja łączy to co najlepsze, czyli wyśmienitą domową kuchnię, profesjonalną obsługę oraz stylowy i nowoczesny wystrój. 

 

Warunki uczestnictwa:

• Wysłanie zgłoszenia na obóz: biuro@adastra-lodz.pl

• Wpłata ZADATKU do  17 października 2023, która jest równoznaczna z zarezerwowaniem miejsca na obozie

• Zapoznanie, akceptacja i dostarczenie podpisanego regulaminu a także karty kwalifikacyjnej (do pobrania w biurze KS Ad Astra oraz w lewym górnym rogu w ofercie obozu. Karty obozowe są przyjmowane wyłącznie w formie papierowej) do 5 stycznia 2024r

• Posiadanie przez uczestnika obozu ważnych badań lekarskich wystawionych przez lekarza medycyny sportowej lub zaświadczenia (wystawionego przez lekarza internistę) o braku przeciwwskazań do uczestnictwa w obozie tanecznym; 

 

Płatności:

• Koszt zimowego obozu tanecznego dla członków Klubu Sportowego Ad Astra oraz uczniów klas taneczno-teatralnych BEZ TRANSPORTU wynosi: 2000 zł

• Koszt zimowego obozu tanecznego dla osób spoza Klubu i liceum tanecznego BEZ TRANSPORTU wynosi 2500 zł

 

Koszt dojazdu uzależniony jest od liczby zainteresowanych osób oraz przepisów i obostrzeń, wynikających z decyzji Rządu RP. Zostanie on podany co najmniej dwa tygodnie przed wyjazdem. 

 

Płatności składają się z IV rat:

• I RATA w formie ZADATKU w kwocie 700 zł (zwrotna tylko w przypadku niezakwalifikowania dziecka) do 17 października 2023r. 

• II RATA w kwocie 700 zł płatna do 17 listopada 2023r.

• III RATA w kwocie 600 zł płatna do 17 grudnia 2023r. 

• IV RATA dotycząca osób zainteresowanych skorzystaniem z transportu zorganizowanego w kwocie wyznaczonej przez organizatora, płatna do 17 stycznia 2024r.

 

* Brak wpłaty w określonym terminie, bądź brak wysłania zgłoszenia i dostarczenia karty oraz regulaminu powoduje wpisanie dziecka na listę uczestników oczekujących. 

 

* W przypadku braku terminowych wpłat wyżej wymienionych płatności uczestnik zostanie skreślony z listy rezerwacji oraz przeniesiony na listę oczekujących. 

 

* W przypadku dzieci jadących na obóz po raz pierwszy z Klubem Sportowym Ad Astra zapraszamy do zapisów, po uprzedniej konsultacji z głównymi trenerami klubu. 

 
Płatności należy dokonać na konto:
Klub Sportowy AD ASTRA 
ul. Śląska 82/6, 93-257 Łódź 
numer konta: 74 1940 1076 3156 1428 0000 0000 
 
W celu otrzymania rachunku, uprzejmie prosimy poinformować organizatora drogą mailową (biuro@adastra-lodz.pl) wraz z przesłaniem informacji o tym na kogo rachunek powinien zostać wystawiony. Prosimy o przesłanie wiadomości z prośbą o rachunek w ciągu 7 dniu od daty wpłacenia ostatniej raty.
 
* Zaświadczenie o zgłoszeniu obozu do kuratorium będzie do pobrania ze strony internetowej Ad Astry, na 10 dni przed rozpoczęciem obozu. 
 
Rezygnacja i ubezpieczenie od rezygnacji:
*Przy rezygnacji z obozu po 17- października br., zadatek nie podlega zwrotowi. Przy rezygnacji z obozu po 17-listopada br. zadatek oraz druga rata nie podlegają zwrotowi, przy rezygnacji po 17 grudnia br. całość kwoty nie podlega zwrotowi. W obliczu sytuacji jakie miały miejsce w ubiegłych latach, w związku z pandemią, zachęcamy do wykupienia dodatkowego ubezpieczenia od rezygnacji z udziału w wydarzeniu. Wówczas - w przypadku choroby, całość kwoty zostanie Państwu zwrócona. 
 
Całkowity koszt obozu obejmuje:
•  noclegi i wyżywienie 
•  program obozu 
•  dodatkowe ubezpieczenie NNW
•  opiekę pielęgniarki
•  opiekę w pełni wykwalifikowanej kadry pedagogiczno-wychowawczej
•  warsztaty prowadzone przez polską i międzynarodową kadrę instruktorską
•  materiał zdjęciowy i film poobozowy
•  gadżety klubowe dla wszystkich oraz nagrody konkursowe
 
Szczegółowe informacje:
Miejsce pobytu: Centrum Aktywnego Wypoczynku "Gwarek", Piękna Góra 7, 11-500 Giżycko
Data Wyjazdu: 27.01.2024r.
Miejsce zbiórki: C.H. Teofil, ul. Aleksandrowska 38
Program godzinowy:
  - sprawdzenie stanu technicznego pojazdu oraz kontrola trzeźwości kierowców: 7:00
  - zbiórka: 7:30
  - przyjazd na miejsce: 14:00
Data powrotu: 3.02.2024r.
Miejsce powrotu: C.H. Teofil, ul. Aleksandrowska 38
Program godzinowy:
  - podstawienie autokaru: 9:00
  - wyjazd: 10:15
  - przyjazd na miejsce: 16:00
 
Organizator: KLUB SPORTOWY AD ASTRA 
Kontakt:
Tel. 539 929 481 
e-mail: biuro@adastra-lodz.pl
Kierownik obozu: Aleksandra Lewy 
 
Serdecznie zapraszamy wszystkich poszukujących wrażeń, którzy pragną rozwinąć artystyczne skrzydła i przekonać się gdzie leżą granice ich wyobraźni:)
 
*Klub Sportowy Ad Astra zastrzega sobie prawo do zmian dotyczących programu zajęć, instruktorów oraz trenerów, a także innych planowanych przedsięwzięć.