Obóz letni 2024

Tegoroczny program obozu dla klas taneczno-teatralnych zostanie zrealizowany w miejscowości Piękna Góra, położonej w urokliwej okolicy, wśród jezior i lasów, nieopodal kurortu wypoczynkowego Giżycko - w samym centrum Szlaku Łabędziego. 

 

Obóz odbędzie się w Ośrodku Wypoczynkowym "Gwarek", który charakteryzuje się doskonałymi warunkami oraz bogatym, starannie dobranym menu, specjalnie przygotowanym dla sportowców przez doświadczoną szefową kuchni. Dodatkowo, ośrodek dysponuje dwunastoma przestronnymi salami tanecznymi, wyposażonymi w lustra, podłogi baletowe oraz eleganckie parkiety.


 

Kadra obozu:

Składa się głównie z doświadczonych trenerów z Klubu Sportowego Ad Astra oraz Akademii Sztuk Scenicznych Acpa International. Pojawią się również wybitni goście z zagranicy, absolwenci renomowanych polskich i zagranicznych wyższych uczelni artystycznych. Do kadry dołączą również pedagodzy, choreografowie oraz teoretycy posiadający bogate doświadczenie dydaktyczne. 

 

Program:

Program obozu obejmuje zajęcia taneczne (jazz, musical jazz, taniec współczesny, contemporary, commercial/hip-hop), akrobatykę sportową oraz stretching. 

 

Program treningowy jest dostosowany do wcześniejszego doświadczenia tanecznego uczestników, ich poziomu zaawansowania oraz wieku. Treningi odbywają się na trzech poziomach – początkującym, średnio zaawansowanym i zaawansowanym. 

 

Istotnym punktem naszych obozów jest także twórcza praca projektowa, której artystyczny cel przekłada się zwykle na zacieśnienie więzi między uczestnikami, rozwijanie umiejętności komunikacyjnych, zdolności do współpracy, rozwiązywania konfliktów i budowania relacji. 

 

Nasze dotychczasowe projekty:

https://fb.watch/iUdFPbl-Pc/

https://fb.watch/iUdVoQp868/

https://fb.watch/iUdKuh5iou/

https://fb.watch/iUee42tKf5/

https://fb.watch/iUeruTeYhv/

 

Atrakcje: 

Niewątpliwie skorzystamy z uroków jakie proponuje Ośrodek – do naszej dyspozycji będzie piaszczysta, prywatna plaża ze strzeżonym kąpieliskiem, a na niej kajaki oraz rowerki wodne. Pojawią się także warsztaty kreatywne, wieczór filmowy, ognisko, dyskoteka oraz zajęcia Open mind. Planujemy także wyjazd na basen w Wilkasach oraz zwiedzanie malowniczej stolicy żeglarstwa – Giżycka, gdzie udamy się także na wycieczkę po centrum miejscowości – odwiedzimy Port Żeglugi Mazurskiej, urokliwe sklepiki z pamiątkami i najpyszniejsze lodziarnie w okolicy. 

 

Zakwaterowanie: 

Uczestnicy obozu zakwaterowani będą w Ośrodku Wypoczynkowym Gwarek, położonym w malowniczej miejscowości Piękna Góra, oddalonej o 3 km od Giżycka – żeglarskiej stolicy Polski. Sąsiedztwo lasu i plaży z widokiem na jezioro Tajty oraz piękne krajobrazy tworzą niepowtarzalną atmosferę tego miejsca. Do dyspozycji uczestników obozu przeznaczone będą pokoje 4-5 osobowe z łazienkami, znajdujące się w świeżo wyremontowanym budynku. Cały teren jest ogrodzony i strzeżony, co zapewnia uczestnikom komfort i bezpieczeństwo.

 

Wyżywienie: 

Podczas obozu zapewnione będą 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek w formie owocu lub jogurtu oraz kolacja). Wychodząc naprzeciw specjalnym potrzebom żywieniowym uczestników obozu, istnieje możliwość dostosowania menu do zdrowotnych wymagań dietetycznych. Restauracja łączy to, co najlepsze, czyli wyśmienitą domową kuchnię, profesjonalną obsługę oraz stylowy i nowoczesny wystrój.

 

Warunki uczestnictwa:

•Wysłanie zgłoszenia na obóz: biuro@adastra-lodz.pl (wraz z informacją czy są Państwo zainteresowani przejazdem autokarem).

•Wpłata ZADATKU do 17 marca 2024 r., która jest równoznaczna z zarezerwowaniem miejsca na obozie.

•Zapoznanie, akceptacja i dostarczenie podpisanego regulaminu, a także karty kwalifikacyjnej (do pobrania w biurze KS Ad Astra oraz na stronie Klubu Sportowego Ad Astra. Karty obozowe są przyjmowane wyłącznie w formie papierowej, do 3 czerwca 2024r.). 

•Posiadanie przez uczestnika obozu aktualnych badań lekarskich zrealizowanych przez lekarza medycyny sportowej lub zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do uczestnictwa w obozie tanecznym. 

 

Płatności:

•Koszt letniego obozu tanecznego dla członków Klubu Sportowego Ad Astra oraz uczniów klas taneczno-teatralnych BEZ TRANSPORTU wynosi: 3200 zł

•Koszt letniego obozu tanecznego dla osób spoza Klubu i liceum tanecznego wynosi 3400 zł

Koszt dojazdu uzależniony jest od liczby zainteresowanych, zostanie on podany co najmniej trzy tygodnie przed wyjazdem. 

 

Płatności składają się z IV RAT : 

•I RATA w formie ZADATKU w kwocie 800 zł (zwrotna tylko w przypadku niezakwalifikowania dziecka) płatna do 17-go marca 2024r. 

•II RATA w kwocie 800 zł płatna do 17-go kwietnia 2024r.

•III RATA w kwocie 800 zł płatna do 17-go maja 2024r.

•IV RATA w kwocie 800 zł płatna do 7-go czerwca 2024r.

•V RATA dotycząca osób zainteresowanych skorzystaniem z transportu zorganizowanego w kwocie wyznaczonej przez organizatora, płatna do 17-go czerwca 2024r. 

 

* Brak wpłaty w określonym terminie, bądź brak wysłania zgłoszenia i dostarczenia karty oraz regulaminu powoduje wpisanie dziecka na listę uczestników oczekujących. 

W przypadku braku terminowych wpłat wyżej wymienionych płatności, uczestnik zostanie skreślony z listy rezerwacji oraz przeniesiony na listę oczekujących. 

W przypadku dzieci jadących na obóz po raz pierwszy z Klubem Sportowym Ad Astra zapraszamy do zapisów, po uprzedniej konsultacji z głównymi trenerami klubu. 

 

Płatności należy dokonać na konto: 

Klub Sportowy AD ASTRA

ul. Śląska 82/6, 93-257 Łódź 

numer konta: 74194010763156142800000000 

 

W celu otrzymania rachunku, uprzejmie prosimy poinformować organizatora drogą mailową (biuro@adastra-lodz.pl) wraz z przesłaniem informacji o tym na kogo rachunek powinien zostać wystawiony. Prosimy o przesłanie wiadomości z prośbą o rachunek w ciągu 7 dniu od daty wpłacenia ostatniej raty. Czas oczekiwania na wystawienie dokumentu wynosi około 14 dni roboczych.

 

Zaświadczenie o zgłoszeniu obozu do kuratorium będzie do pobrania ze strony internetowej Ad Astry, na 7 dni przed rozpoczęciem obozu. 

 

Rezygnacja i ubezpieczenie od rezygnacji: 

*Przy rezygnacji z obozu po 17 marca br., zadatek nie podlega zwrotowi. Przy rezygnacji z obozu po 17 kwietnia zadatek oraz druga rata nie podlegają zwrotowi, przy rezygnacji po 17 maja zadatek, druga oraz trzecia rata nie podlegają zwrotowi. Przy rezygnacji po 12 czerwca całość kwoty wpłaconej na poczet obozu letniego nie podlega zwrotowi. 

 

Całkowity koszt obozu obejmuje: 

•noclegi i wyżywienie 

•program obozu 

•dodatkowe ubezpieczenie NNW

•opiekę w pełni wykwalifikowanej kadry pedagogiczno-wychowawczej

•warsztaty prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę instruktorską

•materiał zdjęciowy i film poobozowy

•gadżety klubowe dla wszystkich oraz nagrody konkursowe

 

Szczegółowe informacje: 

Miejsce pobytu: Centrum Aktywnego Wypoczynku "Gwarek", Piękna Góra 7, 11-500 Giżycko

Data Wyjazdu: 22 czerwca 2024r.

Miejsce zbiórki: C.H. Teofil, ul. Aleksandrowska 38

Program godzinowy:

        - sprawdzenie stanu technicznego pojazdu oraz kontrola trzeźwości kierowców: 7:15

        - zbiórka: 7:30 

        - wyjazd: 8:15 

        - przyjazd na miejsce: 15:00 

Data Powrotu: 1 lipca 2024r.

Miejsce powrotu: C.H. Teofil, ul. Aleksandrowska 38

Program godzinowy:

        - podstawienie autokaru: 9:00 

        - wyjazd: 9:45 

        - przyjazd na miejsce około 16:00 

 

Organizator: KLUB SPORTOWY AD ASTRA 

Kontakt:

Tel. 539 929 481 

e-mail: biuro@adastra-lodz.pl

Kierownik obozu: Aleksandra Lewy 

 

Zapraszamy serdecznie wszystkich poszukujących niezapomnianych przeżyć, którzy pragną rozwijać swoje artystyczne pasje i odkryć granice swojej wyobraźni. :)

 

*Klub Sportowy Ad Astra zastrzega sobie prawo do zmian dotyczących programu zajęć, instruktorów oraz trenerów, a także innych planowanych przedsięwzięć.