Kurs Instruktora Tańca

Naszym uczniom umożliwiamy realizację kursu instruktora tańca. Merytoryczna wiedza, bogate doświadczenia taneczne oraz dyplom, wraz z legitymacją instruktorską wydaną przez państwową uczelnię wyższą, stanowią doskonałą przepustkę do spełniania kolejnych zawodowych celów i nabierania wartościowego doświadczenia w pracy tancerza i choreografa.

Kurs instruktora tańca będzie realizowany w trzeciej oraz czwartej klasie (400 lekcyjnych) przy współpracy z Akademią Wychowania Fizycznego w Warszawie filia Biała Podlaska w ramach czterech zjazdów na Uczelni oraz zajęć stacjonarnych w Łodzi. Uczniowie klas taneczno-teatralnych kończą szkołę otrzymując dyplom wydany przez Akademię Sztuk Scenicznych ACPA International oraz legitymację i dyplom ukończenia kursu instruktora tańca wydany przez Akademię Wychowania Fizycznego. 

W kursie mogą wziąć udział uczniowie Liceum Ogólnokształcącego - Szkoły Marcina Gortata w Łodzi objęci dofinansowaniem oraz uczniowie łódzkich liceów biorący udział w płatnym profesjonalnym programie taneczno-teatralnym, tworzonym przez Akademię Sztuk Scenicznych ACPA International.
Dowiedz się więcej