Aktualności
19 października '22

Nasza uczennica asystentką choreografa w Teatrze Nowszym

Nasza uczennica asystentką choreografa w Teatrze Nowszym

Serdecznie dziękujemy Teatrowi Nowszemu i jego Dyrektorowi Artystycznemu - Tomaszowi Ciesielskiemu za wsparcie okazane naszej uzdolnionej młodzieży i realizacji tanecznych marzeń. Dzięki jego życzliwości uczennica naszego programu taneczno-teatralnego - Julia Szremska miała niesamowitą okazję odbyć tam staż i dołączyć do obsady spektaklu.

Julia dzięki swojej ciężkiej pracy, zaangażowaniu i świetnym wynikom w nauce otrzymała 3-miesięczny staż pod okiem zawodowych tancerzy, aktorów teatru tańca, muzyków i teoretyków.

Dziękujemy Ci Julia za Twoją pracowitość, kreatywność i profesjonalizm - wielkie gratulacje, jesteśmy bardzo dumni!

Dziękujemy również wszystkim artystom, którzy wzięli Julię pod swoje artystyczne skrzydła i zaangażowali się w jej rozwój.

Korzystając z okazji gratulujemy także wykonawcom i twórcom, a przede wszystkim Pani Annie Banasik - tancerce spektaklu Frankenstein, wykładowczyni Akademii Muzycznej w Łodzi i Akademii Sztuk Scenicznych ACPA International (klasy taneczno-teatralne). 

Jednocześnie zapraszamy wszystkich na łódzką premierę spektaklu już w najbliższą niedzielę 30 października br. w Monopolis!

Wstecz