Aktualności
08 czerwca '24

Grand Prix turnieju dla naszych uczniów

Grand Prix turnieju dla naszych uczniów

Z przyjemnością dzielimy się wyjątkowymi wynikami naszych uczennic z programu taneczno-teatralnego ACPA Internacional na XII Piotrkowskiej Panoramie Tanecznej "Złoty Piotrek-Sport" pod patronatem Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego:

  • I miejsce, II klasa taneczno-teatralna, dance show, 16+ lat, w choreografii "Time" Anny Banasik 
  • III miejsce, I klasa taneczno-teatralna, dance show, 16+ lat, w choreografii "Godspell" Justyny Kłąb

Dodatkowo, zespół ACPA Internacional (I i II klasa taneczno-teatralna) za najlepszą technikę i interpretację zdobył Grand Prix festiwalu!

Serdecznie gratulujemy naszym utalentowanym uczennicom oraz dziękujemy wszystkim, którzy wspierali nas podczas tego wydarzenia. Gratulacje także dla wszystkich trenerów Acpa International, którzy mieli i mają udział w kształceniu naszych adeptów sztuki. Brawo! 

Wstecz