Aktualności
31 maja '24

Gala Taneczna - W Rytmie Człowieka

Gala Taneczna - W Rytmie Człowieka

Jest czas pracy i czas zbierania jej owoców Na gali “W rytmie człowieka” w Akademii Muzycznej podsumowaliśmy pracę uczestników naszego programu. Zobaczyliśmy występy tych, którzy w ostatnim roku najpiękniej odnaleźli własny, artystyczny rytm.

 

Podczas gali podsumowaliśmy takie przedmioty, jak taniec współczesny, jazzowy, commercial, hip-hop czy piosenka aktorska. Dziewczęta ze specjalizacji aktorskiej zaprezentowały się w utworach solowych  i wypadły śpiewająco. Mogliśmy też podziwiać autorskie choreografie osób ubiegających się o stypendia –upewniliśmy się w przekonaniu, że ich wewnętrzny rytm prowadzi do pięknych efektów artystycznych.

 

Każde podsumowanie to z jednej strony radość i chwile wzruszenia, jakie towarzyszą nam, gdy widzimy postępy naszych podopiecznych. Z drugiej strony dla nich samych to ukoronowanie wielomiesięcznej, wytężonej pracy, poczucie niesamowitej satysfakcji z tego, co udało się wypracować. Dziękujemy za obecność wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że nasi uczniowie pracują, tańczą i odnoszą sukcesy we właściwym sobie rytmie – oby go nie stracili, a kolejne miesiące i lata przynosiły im jeszcze więcej spełnienia!

Wstecz