Aktualności
13 maja '24

Warsztaty taneczne z Adamem Grabarczykiem

Warsztaty taneczne z Adamem Grabarczykiem

13 maja odbyły się u nas warsztaty z tańca klasycznego, które poprowadził (współpracujący z nami od ponad 10 lat) Adam Grabarczyk. 

 

Taniec klasyczny (jak wszyscy wiemy) to wyjątkowa forma sztuki, która łączy w sobie elegancję, precyzję i siłę. Każdy ruch jest efektem godzin ciężkiej pracy, determinacji i nieskończonej ilości prób. Tancerze, nim wyjdą na scenę, muszą opanować technikę niemalże do perfekcji, rozwijając jednocześnie wytrzymałość, elastyczność i muzykalność.

 

Adam Grabarczyk jest doskonałym przykładem tancerza, który całe życie dążył do perfekcji. Niewątpliwie dzięki swojej precyzji i determinacji zrobił niebagatelną karierę, a teraz, dzieląc się swoim doświadczeniem inspiruje  naszych uczniów do dążenia ku doskonałości. 

 

Dziękujemy Ci, Adam, za wspaniałe zajęcia i za poświęcony czas. Dziękujemy także wszystkim uczestnikom za ich zaangażowanie. Był to czas ciężkiej pracy, pasji i inspiracji.

Jesteśmy dumni z Waszych osiągnięć i mamy nadzieję, że te warsztaty będą cennym krokiem w rozwoju Waszej tanecznej kariery.

Wstecz