Aktualności
04 marca '24

Warsztaty z hip-hopu z Maciejem Gierasem

Warsztaty z hip-hopu z Maciejem Gierasem

Za nami kolejne hip-hopowe warsztaty, które nie tylko poszerzyły naszą wiedzę, czy zainspirowały nas do poszukiwania kolejnych jakości ruchowych, ale także pozwoliły na niesamowitą ekspresję i różnorodność interpretacyjną. 

 

Warsztaty poprowadził sam Maciej Gieras, który (już możemy zdradzić) od następnego roku szkolnego dołączy do kadry pedagogicznej naszego programu. 

 

Maciej Gieras - tancerz, choreograf i instruktor tańca z ponad 15 letnim doświadczeniem. Posiada na swoim koncie wiele sukcesów indywidualnych jako tancerz i choreograf. Mistrz Polski duetów Hip-Hop powyżej 16 lat federacji IDO, finalista programu Got To Dance, półfinalista XI edycji programu Mam Talent!; choreograf półfinalistów programu World Of Dance Polska. Jako tancerz komercyjny był częścią teledysków oraz takich wydarzeń jak Sopot Hit Festiwal, Festiwal w Opolu, Festiwal w Kielcach, Wybory Miss i Mister Supranational, Festiwal Muzyki Tanecznej Kielce 2020, Przebój Lata RMF FM i POLSAT i wiele innych. Szkolił się u instruktorów w Polsce, Europie i USA poszerzając swoją wiedzę na temat tańca, w różnych jego aspektach.

Wstecz