Aktualności
01 stycznia '22

Zimowy Obóz Taneczny 2022

Zimowy Obóz Taneczny 2022

Serdecznie zapraszamy na ZIMOWY OBÓZ TANECZNY, który odbędzie się w miejscowości Piękna Góra (miejscowość położona nieopodal kurortu wypoczynkowego – Giżycko, w samym centrum Szlaku Łabędziego).

 

Podczas obozu organizatorzy zrealizują dwa zupełnie różne programy:

- taneczno-teatralny

- taneczno-akrobatyczny

Choć oba programy są ułożone w kierunku dwóch grup wiekowych opisanych poniżej, to jednak uczestnicy mają dowolność wyboru, a w razie potrzeby pomożemy wybrać najlepszą opcję pod względem zainteresowań oraz poziomu zaawansowania tak by każdy uczestnik osiągnął pełnię satysfakcji sportowej i artystycznej.

 

Program dla uczestników powyżej 12 roku życia

Obóz dla młodzieży stanowi intensywne laboratorium sztuk scenicznych, gdzie młodzi adepci zrealizują szereg zajęć z zakresu tańca i teatru pod okiem artystów – zarówno polskich jak i międzynarodowych scen. Wśród nich pojawią się tancerze z Japonii ?? oraz Włoch ??, reprezentanci Polskiego Teatru Tańca, soliści Opery Bałtyckiej, Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni oraz Częstochowskiego Teatru Tańca.

Laboratorium jest doskonałą propozycją dla uczestników, którzy pragną zdobyć urozmaicone doświadczenie oraz poszerzyć horyzonty, a ich zainteresowania koncentrują się wokół teatru oraz tańca. Podczas warsztatów młodzież otrzyma różnorodne możliwości rozwoju wyobraźni i ekspresji, a także pozna nowe techniki, popracuje nad jakością ruchu, swobodą oraz otwartością.

 

Program uczestników w wieku 7-11 lat

Obóz z ”AD ASTRĄ” to dla dzieci zawsze czas inspiracji, różnorodnych warsztatów i spotkań. Jest to również wypoczynek pod okiem fantastycznych opiekunów - czas spędzony aktywnie, kreatywnie, z pomysłem, uśmiechem na twarzy i przede wszystkim z radością!

Obóz ten jest propozycją łączenia aktywnego spędzania czasu dla osób kochających taniec, aktorstwo i sport. Celem zgrupowania jest przede wszystkim wspólne dzielenie się pasją, podnoszenie umiejętności tanecznych, akrobatycznych oraz interpersonalnych. Kluczowe wartości obozu to rozwój, odpowiedzialność, zaangażowanie, zdrowie, szacunek, przyjaźń i uśmiech.

Nasze warsztaty są doskonałą propozycją dla dzieci, które chcą zdobyć fantastyczne i urozmaicone doświadczenie oraz poszerzyć horyzonty. Poza zajęciami tanecznymi i akrobatycznymi pojawią się również warsztaty aktorskie, podczas których uczestnicy otrzymają różnorodne możliwości rozwoju wyobraźni, ekspresji, poznają także techniki teatralne i będą pracowały nad swobodą oraz otwartością w kontaktach z innymi.

 

Program zajęć obozowych:

Oferujemy 6-8 godzin zajęć tanecznych i akrobatycznych dziennie. Tak duża dawka zajęć owocuje ogromnym postępem w nauce tańca, który można porównać z kilkumiesięczną pracą w trakcie roku szkolnego. Każda lekcja podczas obozu ma swój szczegółowy plan i cel, który będzie systematycznie realizowany przez instruktorów. Zajęcia będą prowadzone przez dyplomowanych pedagogów, choreografów i nauczycieli tańca klasycznego, współczesnego, jazzu, contemporary, hip-hopu, czy akrobatyki. Dodatkowo regularne zajęcia zostaną wzbogacone o warsztaty zrealizowane przez międzynarodowej klasy pedagogów. Treningi będą odbywały się równolegle na trzech poziomach zaawansowania, na czterech w pełni wyposażonych, profesjonalnych salach tanecznych.

 

Pedagodzy i zajęcia:

• Sayaka Haruna

(Modern jazz, contemporary) 

• Svetlana Basyrova

(Taniec klasyczny)

• Stefano Silvino

(Modern jazz, contemporary)

• Agnieszka Wojciechowska

(Taniec neoklasyczny)

• Mateusz Pietrzak

(Jazz)

• Szymon Nygard

(Warsztat aktorski, przygotowanie do egzaminów na wyższe uczelnie artystyczne – konsultacje)

• Marta Gierczak

(Modern jazz, Improwizacja ruchowa)

• Natalia Kladziwa

(Taniec współczesny, przygotowanie do egzaminów na wyższe uczelnie artystyczne)

• Przemysław Kwaśniewski

(Hip-hop, House, treningi przygotowujące do zawodów sportowych dla formacji)

• Dawid Cecot

(Akrobatyka sportowa, trening motoryczny)

• Aleksandra Levy

(Jazz, treningi do zawodów sportowych, przygotowanie do egzaminów na wyższe uczelnie artystyczne oraz egzaminów do Międzynarodowej Szkoły Mistrzostwa Sportowego „Edukacja i Sport”)

 

Więcej informacji o naszych pedagogach znajdziecie na naszej stronie: https://www.adastra-lodz.pl/kadra-obozu/

 

Atrakcje:

Warsztaty aktorskie, taneczne kino i wykłady dla starszych, konkursy z nagrodami i szereg animacji oraz zabaw dla najmłodszych. Nie zabraknie oczywiście ogniska, spacerów i zabaw na świeżym powietrzu.

Zakwaterowanie:

Uczestnicy obozu zakwaterowani będą w Ośrodku Wypoczynkowym Gwarek, położonym w malowniczej miejscowości Piękna Góra, oddalonej o 3 km od Giżycka - żeglarskiej stolicy Polski. Sąsiedztwo lasu i plaży z widokiem na jezioro Tałty oraz piękne widoki tworzą niepowtarzalną atmosferę tego miejsca. Do dyspozycji uczestników obozu przeznaczone będą pokoje 4-5 osobowe z łazienkami, znajdujące się w świeżo wyremontowanym budynku. Obiekt jest ogrodzony i strzeżony, co czyni go przyjaznym i bezpiecznym.

 

Wyżywienie:

Podczas obozu zapewnione będą 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek w formie owocu, kolacja). Wychodząc naprzeciw specjalnym potrzebom żywieniowym uczestników obozu, istnieje możliwość dostosowania menu do zdrowotnych wymagań dietetycznych.

Restauracja łączy to co najlepsze, czyli wyśmienitą domową kuchnię, profesjonalną obsługę oraz stylowy i nowoczesny wystrój.

 

Warunki uczestnictwa:

Wysłanie zgłoszenia na obóz: biuro@adastra-lodz.pl (wraz z informacją czy są Państwo zainteresowani przejazdem autokarem).

Wpłata ZADATKU do 15 listopada 2021r., która jest równoznaczna z zarezerwowaniem miejsca na obozie

Zapoznanie, akceptacja i dostarczenie podpisanego regulaminu, a także karty kwalifikacyjnej (do pobrania w biurze KS Ad Astra oraz w lewym górnym rogu w ofercie obozu). Karty obozowe są przyjmowane wyłącznie w formie papierowej, do 31 stycznia 2022r.)

Posiadanie przez uczestnika obozu zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do uczestnictwa w obozie tanecznym.

 

Płatności:

Koszt zimowego obozu tanecznego BEZ TRANSPORTU wynosi: 1450 PLN

Koszt dojazdu uzależniony jest od liczby zainteresowanych osób oraz przepisów i obostrzeń, wynikających z decyzji Rządu RP. Zostanie on podany co najmniej dwa tygodnie przed wyjazdem.

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZREALIZOWANIA BONU TURYSTYCZNEGO!

 

Płatności składają się z IV RAT:

I RATA w formie ZADATKU w kwocie 500,00 PLN (zwrotna tylko w przypadku niezakwalifikowania dziecka przez trenera lub kierownika wypoczynku) do 15-go listopada 2021r.

II RATA w kwocie 450 PLN płatna do 15-go grudnia 2022r.

III RATA w kwocie 500 PLN płatna do 10-go stycznia 2022r.

IV RATA dotycząca osób zainteresowanych skorzystaniem z transportu zorganizowanego w kwocie XXX PLN płatna do 5-go lutego 2022r.

 

Brak wpłaty w określonym terminie, bądź brak wysłania zgłoszenia i dostarczenia karty oraz regulaminu powoduje wpisanie dziecka na listę uczestników oczekujących.

 

W przypadku braku terminowych wpłat wyżej wymienionych płatności uczestnik zostanie skreślony z listy rezerwacji oraz przeniesiony na listę oczekujących.

 

W przypadku dzieci jadących na obóz po raz pierwszy z Klubem Sportowym Ad Astra zapraszamy do zapisów, tylko po pozytywnej weryfikacji przez głównych trenerów klubu

 

Płatności należy dokonać na konto:

Klub Sportowy AD ASTRA

ul. Śląska 82/6, 93-257 Łódź

numer konta: 74194010763156142800000000

 

Jeżeli chcą Państwo otrzymać rachunek, należy w ciągu 7 dni od dnia wpłaty ostatniej raty poinformować o tym drogą mailową organizatora.

 

Zaświadczenie o zgłoszeniu obozu do kuratorium będzie do pobrania ze strony internetowej Ad Astry, na 10 dni przed rozpoczęciem obozu.

 

Rezygnacja i ubezpieczenie od rezygnacji:

*Przy rezygnacji z obozu po 15 listopada, zadatek nie podlega zwrotowi. Przy rezygnacji z obozu po 15 grudnia zadatek oraz druga rata nie podlegają zwrotowi, przy rezygnacji po 10 stycznia całość kwoty nie podlega zwrotowi. W obliczu obecnej sytuacji w kraju zachęcamy jednak do wykupienia dodatkowego ubezpieczenia od rezygnacji z udziału w wydarzeniu. Wówczas - w przypadku choroby, całość kwoty zostanie Państwu zwrócona. Z naszych informacji wynika, że firmy Allianz oraz Wiener mają w ofercie takie usługi.

 

Biorąc pod uwagę sytuację epidemiczną Klub Sportowy Ad Astra zastrzega sobie prawo do zmian dotyczących programu zajęć, instruktorów oraz trenerów, a także innych planowanych przedsięwzięć w zależności od obowiązujących przepisów.

 

Całkowity koszt obozu obejmuje:

noclegi i wyżywienie

program obozu

ubezpieczenie NNW

opiekę kadry pedagogiczno-wychowawczej

Szczegółowe informacje:

Miejsce pobytu: Centrum Aktywnego Wypoczynku "Gwarek", Piękna Góra 7, 11-500 Giżycko

Data Wyjazdu: 12 lutego 2022r.

Miejsce zbiórki: C.H. Teofil, ul. Aleksandrowska 38

 

Organizator:

KLUB SPORTOWY AD ASTRA

Kierownik obozu:

Aleksandra Lewy

Kontakt:

Tel. 504 285 494,

e-mail: biuro@adastra-lodz.pl

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą również na stronie internetowej klubu: https://www.adastra-lodz.pl/obozy/

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich poszukujących wrażeń, którzy pragną rozwinąć artystyczne skrzydła i przekonać się gdzie leżą granice ich wyobraźni!

Wstecz