Aktualności
01 czerwca '22

Obóz Taneczny Lato 2022

Obóz Taneczny Lato 2022

 

Powoli kończymy nasz taneczny sezon i podsumowujemy to, co jeszcze nie podsumowane!
A w pierwszej kolejności Ad Astrowy letni obóz artystyczny!
Mamy już za sobą bowiem najpiękniejszy czas w tym sezonie - czyli pobyt w samym sercu, zieleniutkich płuc Polski - na naszych ukochanych Mazurach!
Jak już pewnie zauważyliście każdy obóz Ad Astry jest inny - o co dba Aleksandra Levy - nasza kierownik - absolwentka Nowych Technologii w Turystyce, której głowa pełna pomysłów w kolejnych edycjach zaskakuje wszystkich uczestników!
A co wymyśliła dla nas tego lata?
Za nami czas pełen kolorów, radości, uśmiechu, rozwoju, zabawy, wspaniałych wspólnych chwil!!!
Odbyły się:
warsztaty taneczne z Jurijem Żurajewem (modern jazz); Konstantinem Popovem (contemporary); Mateuszem Pietrzakiem (jazz);
Agnieszką Wojciechowską (neoklasyka); Martą Gierczak (modern jazz); Dawidem Cecotem (akrobatyka); Przemysławem Kwaśniewskim (hip-hop); Aleksandrą Levy (jazz).
Zrealizowaliśmy także bloki zajęć "plastyka w ruchu" z artystką Urszulą Janik, podczas których powstały kostiumy i rekwizyty do naszych projektów choreograficznych - a dzięki nim stworzyliśmy wspaniałe nagrania video!
Za nami także:
konkurs fotograficzny
konkurs kreatywność nad kreatywnościami
pływanko kajaczkami pod okiem ratownika
sesja zdjęciowa
zajęcia projektowe
nagrania videoklipów
olimpiada sportowa
ognisko (smażenie kiełbasek, turbo, turbo oraz...zombie, zombie, zombie)
kąpiele w jeziorku
dyskoteka z animacjami na plaży
body painting

...Ostatnia niespodzianka dotarła do uczestników jeszcze po obozie - wszyscy otrzymali przesyłką do domku listy obozowe od kierownika i najwspanialszych wychowawców ......oraz pamiątkowe koszulki!!!
....A przed nami!!!! Oglądanie kilku produkcji poobozowych i prezentacja artystycznych zdjęć wykonanych przez Kacpra Trzeciaka podczas wyjazdu!
Także zostańcie z nami tego lata i wypatrujcie jeszcze niepublikowanych do tej pory fotek - szczególnie na naszym instagramowym profilu!
Do zobaczenia!

 

Wstecz